O MNIE


Dzień dobry, cześć i czołem!

Jestem prawie 24-letnią dziewczyną pochodzącą (i wciąż mieszkającą) z pięknego miasta jakim jest Gdańsk. 

Literatura jest moją towarzyszką od dzieciństwa. Zaczęło się, jak u chyba wielu osób w moim wieku, od przygód Harry'ego Pottera. Później czytałam coraz więcej i coraz różniejsze książki.

Z biegiem lat uznałam, że samo czytanie, jakkolwiek pasjonujące by nie było, przestało mi wystarczyć. Zaczęłam chcieć o książkach gadać, polecać lub odradzać je innym, być może sama  również dostawać rekomendacje. Ta chęć, połączona z drugą pasją - pisaniem - zaowocowała stworzeniem tego właśnie bloga.

Na Internetowej biblioteczce znajdziesz moje opinie o przeczytanych książkach. Zachęcam Cię do ich czytania i wyrażania własnych poglądów.

Podoba Ci się mój blog? Chcesz być na bieżąco z tym, co się tu dzieje? Zaobserwuj stronę na Facebooku - link po prawej.

Chcesz się ze mną skontaktować? Nie ma problemu, napisz komentarz - najlepiej pod ostatnio dodanym wpisem. Jeśli nie odpowiada Ci taka forma kontaktu, wyślij maila na daria.k1@op.pl.

Baw się dobrze! :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku!

Jestem wdzięczna za każdy komentarz - nawet krytykę, ważne, by była ona konstruktywna (nie podoba mi się + powód poważniejszy niż 'bo nie'). Chcesz, bym odwiedziła Twoją stronę? Wysil się i napisz sensowny komentarz.