24.12.2013

Życzenia świąteczne

Zdjęcie znalezione na Google Grafika

Kochani Czytelnicy!

W naszych kuchniach trwają przygotowania ostatnich świątecznych wypieków i potraw. Domy poddawane są generalnym, przedświątecznym porządkom. Już dzisiejszego wieczoru każdy z nas wraz z rodziną zasiądzie do pięknie zastawionego stołu i spożyje uroczystą świąteczną kolację.

Właśnie z tego powodu chciałabym życzyć wszystkim Wam i każdemu z osobna, by dzisiejszy dzień i dwa kolejne upłynęły w spokojnej, pełnej szczęścia, radości i rodzinnego ciepła atmosferze. Obyście nigdy nie byli zmuszeni udawać szczęśliwych w te świąteczne dni, jednocześnie starając się ukryć przed światem, że tak naprawdę z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu. Abyście mogli otaczać się najbliższymi nie tylko w te wyznaczone odgórnie dni, ale i cały rok, mimo powszedniego chaosu i nawału obowiązków. Cieszcie się dobrym zdrowiem. Uszczęśliwiajcie siebie i najbliższe Wam osoby. Chwytajcie wiatr w żagle, pokonujcie wszelkie trudności, żyjcie pełnią życia. Nigdy nie rezygnujcie z marzeń, nie dajcie sobie wmówić, że nie zasługujecie na szczęście. Mimo nie tak rzadkich opadów deszczu i szarych dni na dworze, niech w Waszych sercach ciągle świeci słońce. 
Życzę również, by w nowym, nadchodzącym wielkimi krokami 2014 roku spełniły się wszystkie Wasze - te malutkie i te całkiem duże - marzenia.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

4 komentarze:

Drogi Czytelniku!

Jestem wdzięczna za każdy komentarz - nawet krytykę, ważne, by była ona konstruktywna (nie podoba mi się + powód poważniejszy niż 'bo nie'). Chcesz, bym odwiedziła Twoją stronę? Wysil się i napisz sensowny komentarz.