01.09.2013

Głosowanie na książkę miesiąca - sierpień 2013

Zdjęcie znalezione na Google Grafika

Dzień dobry w ostatnią wakacyjną niedzielę!

Już jutro wielu z Was ponownie zawita w szkolnych murach. Mam jednak nadzieję, że nie martwicie się tym bardziej niż to warte oraz że - mimo obowiązków, które Was czekają - nadal znajdziecie czasem chwilę dla blogosfery. To wszystko od jutra, a już dziś w Internetowej Biblioteczce kolejna odsłona zabawy Książka miesiąca. 

Krótkie przypomnienie zasad:
1. W głosowaniu może wziąć udział każdy, oddanie głosu w ankiecie nie zobowiązuje nikogo do stania się obserwatorem bloga/polubienia fanpage'a na Facebooku (choć przyznam, że obie opcje sprawiłyby mi niekłamaną przyjemność, jednak tak samo, jak cieszyłabym się z nowych czytelników i komentatorów, gardzę żebraniem o uwagę i cenię sobie przede wszystkim szczerość użytkowników, w żadnym razie nie zależy mi na osobach, dla których czytanie mojego bloga jest pewnego rodzaju przymusem), czy czegokolwiek innego. Nie. Panuje zasada: chcesz głosować - głosujesz. A czy zrobisz coś dodatkowego - zależy tylko od Ciebie.
2. Każdy użytkownik ma do dyspozycji tylko jeden głos w całej zabawie.
3. Głosujemy w specjalnie przygotowanej ankiecie, znajdującej się po prawej stronie. Głosy oddawane gdziekolwiek indziej nie będą brane pod uwagę.
4. Sami wymyślacie kryteria oddania głosu. Nie musicie głosować na książkę, którą przeczytaliście i która Was oczarowała. Każdy powód, który wymyślicie, jest dobry, by wziąć udział w zabawie.
5. Wśród pozycji, na które można głosować, znajdują się tylko tytuły, które zrecenzowałam od pierwszego do ostatniego dnia ubiegłego miesiąca (od dziś próbujemy wyłonić książkę miesiąca spośród pozycji, które zostały zrecenzowane na blogu od 1 do 31 sierpnia 2013).
6. Czas trwania zabawy wynosi tydzień, od pierwszego do ósmego dnia miesiąca, do godziny 23.59.
7. W przypadku, gdy po zakończeniu głosowania okaże się, że kilka książek ma tę samą, najwyższą liczbę głosów, zostanie zorganizowana tygodniowa dogrywka. Również będzie to ankieta, tym razem składająca się tylko z tytułów, które miały identyczną liczbę punktów.

Gotowi do zabawy? 
Czas start!

Głosujemy od dziś, 1 września 2013, do 8 września 2013, godz. 23.59!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku!

Jestem wdzięczna za każdy komentarz - nawet krytykę, ważne, by była ona konstruktywna (nie podoba mi się + powód poważniejszy niż 'bo nie'). Chcesz, bym odwiedziła Twoją stronę? Wysil się i napisz sensowny komentarz.